شبکه بی‌سیم

شبکه بی‌سیم SBU:

شبکه بی‌سیم اصلی دانشگاه که با عنوان SBU روی ابزارهای هوشمند یا رایانه‌های شخصی شناسایی می‌شود، در تمام نقاط پردیس اصلی دانشگاه، پردیس شهید عباسپور و خوابگاه‌های شهید عباسپور آنتن‌دهی دارد و برقرار است.


اتصال به SBU:
برای اتصال به شبکه بی‌سیم SBU عبارت 123456YHN را به عنوان KEY وارد نمایید. سپس برای دسترسی به اینترنت، یک مرورگر باز کرده و در صفحه هات‌اسپات، شناسه بهشتی و کلمه عبور آن را برای احراز هویت وارد کنید.


شبکه بی‌سیم خوابگاه‌ها:
شبکه بی‌سیم در محل خوابگاه‌های کوی دانشگاه (پردیس اصلی) با نام‌های Gilrs Dormitory NEW در خوابگاه خانم‌ها و Boys Dormitory NEW در خوابگاه آقایان روی ابزارهای هوشمند یا رایانه‌های شخصی شناسایی می‌شود.


اتصال به شبکه بی‌سیم خوابگاه‌ها
اعضای دانشگاه با وارد کردن عبارت SBUGHDORMWL به عنوان KEY می‌توانید به این شبکه وصل شوند. سپس برای دسترسی به اینترنت، صفحه هات‌اسپات را روی یک مرورگر باز کرده، شناسه بهشتی و کلمه عبور آن را برای احراز هویت وارد کنند.

شبکه بی‌سیم SBU.1X:

شبکه بی‌سیم که با عنوان SBU.1X در فهرست شبکه‌های بی‌سیم دانشگاه دیده می‌شود، خدمت جدید مرکز است که دارای کیفیت بالاتر و پایداری بیشتری نسبت به شبکه SBU است. برای تنظمیات این شبکه، فقط مرتبه اول شناسه بهشتی و رمزعبور آن‌را وارد می‌کنید و دفعات بعد نیازی به وارد . راهنماهای زیر نحوه انجام تنظیمات برای اتصال به این شبکه، از سیستم‌عامل‌های مختلف را شرح می‌دهند.

پیوندها:
اینترنت (هات‌اسپات)
شناسه بهشتی
اطلاعات تماس:
29902515 و 29902517
ictsupport@sbu.ac.ir
میزخدمت
فرم درخواست دانشجویان

راهنماها:

راهنمای اتصال به شبکه SBU.1X از سیستم‌عامل ویندوز 10
راهنمای اتصال به شبکه SBU.1X از سیستم‌عامل ویندوز 7
راهنمای اتصال به شبکه SBU.1X از سیستم‌عامل اپل IOS
راهنمای اتصال به شبکه SBU.1X از سیستم‌عامل اندروید Android