صفحه اصلی
اضافه شدن دو امکان «دانلود رزومه در قالب PDF» و «مشاهده برنامه حضور» در رزومه اعضای هیات‌علمی روی وبگاه دانشگاه
  • 5028 بازدید

پیرو اطلاع‌رسانی‌های قبلی در خصوص رزومه اعضای هیات‌علمی روی وبگاه دانشگاه، دو امکان جدید نیز به شرح زیر به فهرست رزومه‌های اعضای هیات‌علمی دانشگاه اضافه شد:

1- امکان دانلود نسخه کامل رزومه در قالب PDF که آیکون آن روی هر دو رزومه فارسی و انگلیسی تعبیه شده است.

2- امکان مشاهده برنامه حضور عضو هیات‌علمی در دانشگاه، که فقط برای اعضای دانشگاه شهید بهشتی و پس از ورود با شناسه بهشتی (SBUID) قابل مشاهده است. لازم به ذکر است اعضای هیات‌علمی می‌توانند برنامه حضور خود (ساعات مطالعه، جلسه با دانشجو، وقت آزاد و غیره)، را در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وارد نمایند، که پس از به‌روزرسانی هفتگی در رزومه‌شان قرار خواهد گرفت و برای دانشجویان و سایر اعضای دانشگاه قابل مشاهده خواهد بود. ایشان می‌توانند از این امکان به عنوان جایگزین مناسبی برای اعلان‌های کاغذی پشت درب اتاق یا غیره استفاده بفرمایند. 

 

یادآوری این نکته شایان ذکر است، که رزومه‌های اعضای هیات‌علمی روی وبگاه دانشگاه، به‌طور کامل با اطلاعات سامانه جامع دانشگاهی (گلستان)، ساخته و به‌روزرسانی می‌شود. لذا در مواردی که ایشان می‌خواهند اطلاعات‌شان را اصلاح، کامل و یا حتی در برخی موارد از حالت انتشار خارج نمایند، در ابتدا باید از طریق سامانه فوق اقدام فرمایند. همچنین با توجه به ضرورت حفظ شان دانشگاه از منظر بین‌المللی، شایسته است با دقت‌نظر ویژه، اطلاعات رزومه انگلیسی خود را نیز مورد بررسی، اصلاح و تکمیل قرار دهند.

 

همچنین یادآور می‌شود نحوه دسترسی به رزومه‌ها روی وبگاه دانشگاه، از طرق زیر میسر است:

  1. فهرست رزومه‌های فارسی اعضای هیات‌علمی هر دانشکده یا پژوهشکده در وبگاه آن دانشکده یا پژوهشکده، تحت منوی «افراد»، گزینه «اعضای هیات‌علمی» قابل دسترسی است.
  2. فهرست جامع رزومه‌های فارسی اعضای هیات‌علمی دانشگاه به آدرس https://www.sbu.ac.ir/cv در دسترس است. (برای دسترسی از صفحه اصلی وبگاه دانشگاه، روی منوی «درباره دانشگاه»، گزینه «فهرست جامع اعضای هیات‌علمی» کلیک بفرمایید.
  3. فهرست رزومه‌های انگلیسی اعضای هیات‌علمی هر دانشکده یا پژوهشکده در وبگاه آن دانشکده یا پژوهشکده، تحت منوی «People»، گزینه «Faculty Members» قابل دسترسی است.
  4. فهرست جامع رزومه‌های انگلیسی اعضای هیات‌علمی دانشگاه به آدرس https://en.sbu.ac.ir/cv  (برای دسترسی از صفحه اصلی وبگاه انگلیسی دانشگاه، منوی «About»، گزینه «Faculty Members» را انتخاب فرمایید.

 

جهت طرح هرگونه سوال یا دریافت راهنمایی می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات (29902515 و 29902517) تماس گرفته و یا از طریق میزخدمت به آدرس https://help.sbu.ac.ir با کارشناسان مرکز در مکاتبه بفرمایید.

 

 
  ​​​​​​
افزودن نظرات