صفحه اصلی
راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی دفاع‌های تحصیلات تکمیلی
  • 220 بازدید

سامانه اطلاع‌رسانی دفاع‌های تحصیلات تکمیلی، بنا به درخواست معاونت محترم پژوهشی دانشگاه توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات راه‌اندازی شد. این سامانه به‌منظور تسهیل و تسریع اعلان زمان‌بندی‌ دفاع‌های دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی ایجاد شده و به‌طور خودکار و مداوم با اطلاعات سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) به‌روزرسانی می‌شود. ضمن اینکه همواره برنامه دفاع‌های دو هفته جاری در این سامانه قابل مشاهده است، همچنین امکان جستجو برمبنای نام دانشجو، عنوان پایان‌نامه یا رساله، نام استاد راهنما، نام داوران، نام استاد مشاور، تاریخ دفاع و حتی نام دانشکده (در بازه زمانی از ابتدای سال جاری تا زمان کنونی) نیز در آن فراهم شده است. همچنین در یک بخش، آمار تعداد دفاع‌های انجام شده به تفکیک دانشکده/پژوهشکده، از ابتدای سال جاری تا زمان کنونی نیز آمده است.

آدرس سامانه عبارت است از https://theses.sbu.ac.ir که پیوند آن در منوی «درباره» وبگاه اصلی دانشگاه (تصویر پیوست) قرار داده شده است. همچنین دسترسی به این سامانه در وبگاه کلیه دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها ذیل منوی «آموزشی» نیز قرار داده شده است، که به‌طور خاص شامل اطلاعات همان دانشکده یا پژوهشکده است.

لذا از این پس دانشجویان نیازی به درج اطلاعیه یا خبر برای اعلان زمان دفاع در شبکه‌های اجتماعی، یا وبگاه دانشگاه به‌طور جداگانه نخواهند داشت.

 

 

افزودن نظرات